Příslušenství

Ke kuchyním Nolte nabízí naše kuchyňské studio řadu příslušenství, jakými jsou například dřezy a baterie nebo široký výběr kuchyňských desek.

Dřezy a baterie

Nabízíme klasické i atypické dřezy a baterie vysoké kvality.

dřezy franke

FRANKE

Švýcarský výrobce, jehož historie se píše od počátku dvacáteho století, nabízí dřezy: nerezové lisované, nerezové svařované a fragranitové v 9 barevných variantách. Firma Franke Vám jako největší světový výrobce dřezů nabízí ucelený sortiment jak dřezů samotných, tak i jejich doplňků jako jsou baterie, integrované odpadkové koše a čistící prostředky. Franke nabízí také odsavače par.

 

 

blanco

BLANCO

Firma BLANCO se sídlem v Oberderdingenu (SRN) byla založena v roce 1925 jako soukromá rodinná firma. Již od svého založení se firma specializovala na zpracování nerezových materiálů a výrobu zařízení pro gastronomii. V nabídce kuchyňské techniky pro domácnost jsou dřezy nerezové, silgranitové a keramické, dále směšovací baterie, systémy třídění odpadu a závěsné systémy.

 

 

SYSTEMCERAM

SYSTEMCERAM

Nejširší nabídka keramických dřezu v 16 barevných variantách. Společnost sídlí ve městě Siershahn nedaleko Koblenz, v oblasti bohaté na výskyt kvalitního kaolínu. Dřezy KeraDomo jsou z kvalitní vypalované keramiky , která je příjemná na dotyk a vzhledem má blízko k přírodnímu materiálu. Výhodami keramických kuchyňských dřezů jsou vynikající odolnost vůči působení tepla a agresivních chemikálií, netečnost k pachům, velmi dobrá odolnost proti oděru, snadné a efektivní čištění. Keramické dřezy si i po dlouhé době užívání udržují čistý, svěží vzhled. 

 

schock

SCHOCK   Das Original seit 1924

Německá firma Schock GmbH je tradičním a nejstarším výrobcem dřezů ze syntetického kamene. V této oblasti vlastní cca 200 patentů a stále udává směr vývoje jak v materiálu, tak v designu výrobků. Dřezy Schock jsou originál  a jejich kvalita i špičkový design jsou ve světě vysoce ceněny. Mezinárodní ocenění za vysokou kvalitu designu materiálu pro nejeden dřez Schock, to jen potvrzují.

 


Kuchyňské desky

Kuchyňské desky si můžete vybrat v různých designech přesně podle Vašich představ.

technistone

Umělý kámen Technistone

Technický kámen Technistone je vysoce kvalitní materiál, který kombinuje přírodní suroviny (např. křemen) s nejnovějšími technologiemi míchání a lisování. Díky svým unikátním vlastnostem odpovídá praktickým potřebám v domácnosti. Technistone nabízíme ve více než 30 odstínech. Použití: kuchyňské desky, koupelnové a nábytkové desky, obklady, dlažby, parapety, bary, schodiště a jiné. Materiál Technistone má vynikající užitné vlastnosti: vysoká pevnost, nenasákavost, snadná údržba, odolnost proti poškrábání, skvrnám a pachům.

 

silverstoneUmělý kámen Silestone

Umělý kámen Silestone vznikl kombinací toho nejlepšího, co příroda může nabídnout a nejmodernějších výrobních technologií. Silestone má sofistikovaný vzhled. Mezi největší přednosti Silestone však patří antibakteriální ochrana Microban©, která je integrována přímo v desce, takže se nemůže vymýt a ani vyprchat.

 

 

 

Umělý kámen ZodiaqUmělý kámen Zodiaq

Umělý kámen Zodiaq je kompozitní materiál, který je složen z 93% z křemene, dalších  polymerů a pigmentů. Umělý kámen Zodiaq byl vyvinut společností DuPont pro důležitý účel: aby se stal novým materiálem, který kombinuje hloubku, charakter a jedinečnou krásu příznačnou právě pro kompaktní materiály.

 

 

 

neolith-classtoneKeramika Neolith

Neolith je velkoformátová keramická deska vyráběná španělskou firmou TheSize. Tyto desky se svými fantastickými vlastnostmi se hodí nejen na pracovní desky do kuchyní, ale i na designový nábytek.Keramika Neolith je velmi odolná, a to po všech stránkách.