Aktuálně
  • Vítejte zde a teď.

    Vítejte zde a teď.

    Tichá, přehledně strukturovaná, aktuální: vaše kuchyně je skutečným odrazem vašeho životního stylu. Jednotlivě vykreslený na každý detail, zapůsobí atraktivním soupeřením materiálu …Číst více »
  • Sleva 50 % na kuchyně Nolte

    Sleva 50 % na kuchyně Nolte

    Přichystali jsme pro Vás mimořádnou slevu 50 % na kuchyně Nolte. V této nabídce je zahrnuta kompletní realizace kuchyní od počátečního …Číst více »

Podlahy Balterio a Bergland Parkett a EuroVinyl     

Zajišťujeme prodej, dopravu, pokládku a úpravu podkladu pro kvalitní belgické laminátové plovoucí podlahy značky Balterio a ekologické vícevrstvé rakouské masivní podlahy Bergland Parkett. Obě značky patří ke špičkám svého oboru, nabízející nepřeberné množství dekorů a povrchových úprav. Podlahy Bergland Parkett jsou (díky patentované technologii výroby) schválené a vhodné pro pokládku nad podlahové vytápění, kde ztráta vlhkosti a tepelný odpor dřeva hrají zásadní roli v životnosti podlahy. Třívrstvé vlysové parkety jsou vyrobeny z jednoho a toho samého kusu tvrdého dřeva. Povrchová úprava olejovým voskem nebo šestivrstvým antiskretchovým zátěžovým lakem s vysokou elastičností zajistí vysokou pevnost proti otěru a poškrábání.

Kompletní vzorník podlah Balterio a Bergland Parkett se nachází v našem kuchyňském studiu.

Kolekce a aplikaci „virtuální pokoj“ naleznete zde: www.balterio.com

Dlažby, obklady a stavební chemie

Díky významnému partnerovi v oboru podlah vám můžeme nabídnout velké množství obkladů a dlažeb, od mozaiky až po více než metrové formáty a to především od renomovaných italských výrobců. Samozřejmostí je kompletní servis od zaměření až po pokládku.