Aktuálně
  • Novou kuchyň do jarních dnů

    Novou kuchyň do jarních dnů

    První krásné sluneční dny si můžete zpříjemnit a navštívit naše kuchyňské studio, nechat si porovnat cenu a kvalitu kuchyní Nolte mezi širokou škálou, …Číst více »
  • Bydlení v kuchyni

    Bydlení v kuchyni

    V kuchyni se setkáváme a spojujeme. Jako rodina a přátelé. Jako pár. Kuchyně je místem, kde vaříme, jíme, užíváme si, čteme, píšeme, posíláme …Číst více »

Nolte

Kuchyně Nolte jsou kvalitní moderní německé kuchyně. Za kvalitou stojí jak padesátiletá tradice, tak úsilí rodiny Nolte vést vývoj stále kupředu. Již od založení firmy roku 1959 je krédem výrobce vysoká kvalita. Dlouhodobá spokojenost zákazníků pramení z perfektního zpracování, funkce a životnosti. To umožňuje stát  se značce Nolte jedním z nejznámějších výrobců kuchyní nejen v SRN. Firma nabízí na 90 typů čelních ploch od lamina, fó
lie matné a lesklé, dvířek lakovaných, skleněných až po dvířka z masivu. Nepřeberné množství úchytek, korpusových materiálů a pracovních desek, různé materiály obkladů zadních stěn (jako např.:dřevo, nerez, hliník, sklo) a chytré vnitřní vybavení skříněk – to vše umožňuje vytvořit originální designovou sestavu podle vašich představ.