Aktuálně
  • Vítejte zde a teď.

    Vítejte zde a teď.

    Tichá, přehledně strukturovaná, aktuální: vaše kuchyně je skutečným odrazem vašeho životního stylu. Jednotlivě vykreslený na každý detail, zapůsobí atraktivním soupeřením materiálu …Číst více »
  • Sleva 50 % na kuchyně Nolte

    Sleva 50 % na kuchyně Nolte

    Přichystali jsme pro Vás mimořádnou slevu 50 % na kuchyně Nolte. V této nabídce je zahrnuta kompletní realizace kuchyní od počátečního …Číst více »

Nolte

Kuchyně Nolte jsou kvalitní moderní německé kuchyně. Za kvalitou stojí jak padesátiletá tradice, tak úsilí rodiny Nolte vést vývoj stále kupředu. Již od založení firmy roku 1959 je krédem výrobce vysoká kvalita. Dlouhodobá spokojenost zákazníků pramení z perfektního zpracování, funkce a životnosti. To umožňuje stát  se značce Nolte jedním z nejznámějších výrobců kuchyní nejen v SRN. Firma nabízí na 90 typů čelních ploch od lamina, fó
lie matné a lesklé, dvířek lakovaných, skleněných až po dvířka z masivu. Nepřeberné množství úchytek, korpusových materiálů a pracovních desek, různé materiály obkladů zadních stěn (jako např.:dřevo, nerez, hliník, sklo) a chytré vnitřní vybavení skříněk – to vše umožňuje vytvořit originální designovou sestavu podle vašich představ.