Aktuálně
  • Vítejte zde a teď.

    Vítejte zde a teď.

    Tichá, přehledně strukturovaná, aktuální: vaše kuchyně je skutečným odrazem vašeho životního stylu. Jednotlivě vykreslený na každý detail, zapůsobí atraktivním soupeřením materiálu …Číst více »
  • Sleva 50 % na kuchyně Nolte

    Sleva 50 % na kuchyně Nolte

    Přichystali jsme pro Vás mimořádnou slevu 50 % na kuchyně Nolte. V této nabídce je zahrnuta kompletní realizace kuchyní od počátečního …Číst více »

 

Firma Nolte Küchen je druhým největším výrobcem kuchyní v Německu. V kategorii luxusnějších kuchyní je však bezkonkurenční jedničkou.

Kuchyně Nolte jsou kvalitní moderní německé kuchyně. Za kvalitou stojí jak padesátiletá tradice, tak úsilí rodiny Nolte vést vývoj stále kupředu. 

Nabízí zákazníkům nejen prvotřídní kvalitu použitých materiálů a jejich perfektní zpracování, ale i design, který je podle nejmodernějších trendů. Kuchyně Nolte v trendu udává směr evropského trhu s prodejem kvalitních kuchyní.

I přesto, že se jedná o sériovou výrobu, tak díky nejmodernějším technologiím a trendům výroby kuchyní se nestane, že dvě kuchyně jsou naprosto stejné.

Nolte klade velký důraz i na životní prostředí – všechny výrobní a nákupní parametry jsou jeho ochraně maximálně podřízeny, což dokazuje řada mezinárodních certifikátů z této oblasti.