Aktuálně
  • Novou kuchyň do jarních dnů

    Novou kuchyň do jarních dnů

    První krásné sluneční dny si můžete zpříjemnit a navštívit naše kuchyňské studio, nechat si porovnat cenu a kvalitu kuchyní Nolte mezi širokou škálou, …Číst více »
  • Bydlení v kuchyni

    Bydlení v kuchyni

    V kuchyni se setkáváme a spojujeme. Jako rodina a přátelé. Jako pár. Kuchyně je místem, kde vaříme, jíme, užíváme si, čteme, píšeme, posíláme …Číst více »

 

Firma Nolte Küchen je druhým největším výrobcem kuchyní v Německu. V kategorii luxusnějších kuchyní je však bezkonkurenční jedničkou.

Kuchyně Nolte jsou kvalitní moderní německé kuchyně. Za kvalitou stojí jak padesátiletá tradice, tak úsilí rodiny Nolte vést vývoj stále kupředu. 

Nabízí zákazníkům nejen prvotřídní kvalitu použitých materiálů a jejich perfektní zpracování, ale i design, který je podle nejmodernějších trendů. Kuchyně Nolte v trendu udává směr evropského trhu s prodejem kvalitních kuchyní.

I přesto, že se jedná o sériovou výrobu, tak díky nejmodernějším technologiím a trendům výroby kuchyní se nestane, že dvě kuchyně jsou naprosto stejné.

Nolte klade velký důraz i na životní prostředí – všechny výrobní a nákupní parametry jsou jeho ochraně maximálně podřízeny, což dokazuje řada mezinárodních certifikátů z této oblasti.